X
تبلیغات
طراحی سایت | سئو | طراحی فروشگاه

250 درباره :

بالاخره سال ۹۶ هم به پایان رسید و حالا یک بار دیگر به مرحله جمع بندی و انتخاب بهترین محصولات سال رسیده ایم. ما اعضای تیم اپلیکیشن دیجیاتو برای توسعه دهندگان ایرانی و ساخته های خوب شان ارزش فراوانی قائلیم، و همواره با معرفی و بررسی این محصولات کوشیده ایم تا از روند رو به رشد اپلیکیشن سازی در میهن عزیزمان حمایت کنیم.

به همین خاطر، امسال هم به رسم هر سال جشنواره کوچکی برگزار کرده و بهترین اپلیکیشن ها در دسته های موضوعی مختلف را به انتخاب خود برگزیده ایم.

خوشبختانه امسال، سال خوب و پرثمری برای اپلیکیشن های ایرانی بود؛ اتفاقات خوبی در این حوزه افتاد و شاهد ظهور محصولات جدید و خلاقانه ای بودیم که در سال های گذشته جای خالی شان احساس می شد.

رونق سرویس های حمل و نقل و روی کار آمدن بازیگران جدید در این حوزه شاید مهم ترین اتفاق دنیای اپلیکیشن ها در سال ۹۶ بود. هر چند پیشرفت محسوس اپلیکیشن های «آموزشی» و نزدیک شدن آن ها به استانداردهای جهانی، شکوفایی اپلیکیشن های «خدمات آنلاین» و تقویت محصولات حوزه «کسب و کار» و فریلنسینگ هم جزو هایلایت های دنیای اپ ها در سال جاری بودند.

توجه کنید که معیار انتخاب اپلیکیشن هایی که در ادامه می بینید صرفا انتشارشان در سال ۹۶ نبوده، چرا که اپلیکیشن ها بر خلاف بازی ها به طور مداوم به‌روزرسانی می شوند و ممکن است اضافه شدن قابلیت های جدید و اعمال تغییرات در آن ها برای سال هایی طولانی ادامه دار باشد.

بنابراین در کنار انتخاب و تقدیر از بهترین های تازه وارد، به‌روزرسانی و عملکرد در طول سال اپ های قدیمی تر را هم معیار انتخاب مان قرار دادیم. با این اوصاف، فکر می کنیم دیگر وقت آن رسیده که به انتخاب هایمان بپردازیم. از شما دعوت می کنیم که تا پایان مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ابزار کاربردی

انتخاب دیجیاتو: تیک تیم

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

همیشه در بین محصولات ایرانی جای خالی یک تقویم هوشمند قابل اعتماد احساس می شد؛ چیزی که بتواند برای برنامه ریزی کارها به اندازه Google Calendar مفید و مثمر ثمر واقع شود. «تیک تیم» موفق شد که تا حد زیادی این جای خالی را پر کند.

در کنار رابط کاربری ساده و به دور از پیچیدگی مرسوم اپ های این چنینی، پشتیبانی از تقویم شمسی و میلادی، دسته بندی منظم برای اهداف و اولویت ها، تعیین یادآورهای متعدد و پشتیبان گیری از اطلاعات از نقاط قوت اپلیکیشن تیک تیم به شمار می آیند.

اما در کنار تیک تیم «لرزه نگار» به خاطر اطلاع رسانی سریع و دقیق زلزله ها در پر لرزه ترین سال کشور، «قیمت گذار» برای کمک به حل مشکل قیمت گذاری خودروهای کار کرده، تقویم «نسیم صبح» برای ارائه تجربه ای عالی از کار با یک تقویم چندکاره و «عریضه» به خاطر آگاهی بخشیدن به مردم از حقوق قانونی خود هم جزو برترین و ارزشمندترین ابزار کاربردی ایرانی در سال ۹۶ بودند که امسال شانس تجربه شان را در موبایل هایمان داشتیم.

امور مالی

انتخاب دیجیاتو: آنالیزا

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

«آنالیزا» بی برو برگرد پدیده حوزه فین تک در سال ۹۶ بود. این اپلیکیشن هوشمند بر خلاف حسابدارهای شخصی که نیاز به وارد کردن دستی اطلاعات دارند، تراکنش های مالی تان را از طریق پیامک های بانکی آنالیز می کند تا بتواند شما را به مدیریت درستی از دخل و خرج تان برساند.

نوآوری به کار رفته در طراحی و البته سادگی کار با اپ جزو دلایلی هستند که آنالیزا را شایسته حضور در فهرست برترین اپ های ایرانی سال ۹۶ می کنند.

همچنین جا دارد از «بانک ملت» هم یاد کنیم که بر خلاف بسیاری از بانک ها، اهمیت طراحی یک «رابط کاربری خوب و شایسته» در اپلیکیشن های بانکی را نادیده نگرفت و تجربه فوق لذت بخشی از انجام امور بانکی را برای کاربران موبایل به ارمغان آورد.

اما در کنار این دو باید از «فون پی» به خاطر تسهیل معضل همیشگی پرداخت کرایه تاکسی، زرین پال بابت ارائه درگاه اختصاصی که نقش مؤثری در پیشرفت فروشگاه های نوپا داشت و ۷۲۴ بابت این که پرداخت های الکترونیکی را به سادگی آب خوردن کرد هم تقدیر کنیم که همگی جزو سرویس های فین تک ممتاز امسال بودند.

آموزشی

انتخاب دیجیاتو: پرگار

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

۹۶ سال شکوفایی اپلیکیشن های آموزشی بود. مطابق آخرین آمار کافه بازار، اپلیکیشن های حوزه آموزش در حال حاضر چیزی حدود ۱۹٪ تمام محصولات بارگذاری شده روی این فروشگاه را تشکیل می دهند که نشان از پتانسیل بالای اپ های این حوزه و استقبال خوب کاربران دارد.

اما در میان تمام این اپلیکیشن ها «پرگار» محصول ویژه و متفاوتی بود. برای نخستین بار در ایران شاهد اپلیکیشنی بودیم که به طور جدی روی «آموزش آنلاین» از طریق ویدیو متمرکز شده بود؛ ویدیوهایی از منابع معتبری مثل Lynda که با رعایت قانون «کپی رایت» همگی به طور اختصاصی دوبله یا زیرنویس شده بودند و می توانستند در حکم دانشگاه مجازی شما برای یادگیری یک تخصص باشند.

همچنین «یونیورسیتی» به خاطر حل معضل نداشتن جزوه در شب امتحان برای هزاران دانشجو، «مکتب خونه» به خاطر کورس های حرفه ای با اعطای مدرک از دانشگاه تهران، و «آموزش زبان انگلیسی اکسپرت» و «زبان بیاموز» برای ارائه شیوه های نوین و مؤثر برای یادگیری زبان از طریق موبایل هم جزو اپلیکیشن های ممتاز آموزشی هستند که آن ها را در سال ۹۶ شایسته تقدیر می دانیم.

حمل و نقل

انتخاب دیجیاتو: الوپیک

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

«الوپیک» کارش را با ارسال پیک موتوری در شهر تهران آغاز کرد، اما به تدریج با گسترش به شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز و با اضافه کردن خدماتی مثل تاکسی موتور به مهم ترین سرویس اینترنتی برای فرار از ترافیک شهرهای شلوغ تبدیل شد.

قیمت عادلانه در مقایسه با رقبا، نیروهای آموزش دیده و اپلیکیشن پر امکانات، مطمئن و ایده آل از لحاظ فنی جزو دلایل حضور الوپیک در فهرست بهترین های امسال ما هستند. البته سرویس جدید وانت بار را هم نباید فراموش کنیم که مسئله «امنیت» در حمل و نقل بار را به میزان زیادی ارتقاء داد.

در حوزه حمل و نقل اسنپ اگر چه امسال با چالش های زیادی مواجه بود اما همچنان روند رو به رشد خود را ادامه داد، طوری که از مرز ۱ میلیون سفر موفق در روز گذشت که برای یک اپلیکیشن ایرانی رکورد خارق العاده ای محسوب می شود.

«قونقا» سرویسی بود که با خدمات خوبش در حوزه حمل و نقل آنلاین، بازار شهرهای آذری نشین کشور را تا حد زیادی از چنگ اسنپ بیرون آورد. فکر می کنیم همین قد علم کردن جلوی غول بزرگی چون اسنپ برای قرارگیری قونقا در فهرست بهترین های ۹۶ کافی باشد.

سال ۹۶، سال تکثیر تاکسی یاب های آنلاین و افزایش رقابت میان آن ها بود و همین باعث مطرح شدن نیاز جدیدی شد: مقایسه قیمتی میان این سرویس ها. دو اپلیکیشن «کرایه چی» و «تاکسی ۳۶۰» جزو نخستین و با کیفیت ترین محصولاتی بودند که به این نیاز پاسخ دادند و به خاطر همین، در فهرست بهترین های امسال ما قرار می گیرند.

خبری

انتخاب دیجیاتو: آخرین خبر

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

کانال های تلگرام مدت هاست که اپلیکیشن های خبری را به حاشیه رانده اند و این روزها کمتر کسی را می بینید که حوصله پیگیری خبرهای تکمیلی از طریق آن ها را داشته باشد. اما در همین شرایط، برنده اصلی اپلیکیشنی است که در پوشش خبری طیف گسترده تری از مدیا را در بر بگیرد.

«آخرین خبر» امسال تعداد منابع خبری تحت پوشش خود را به ۶۰۰ مورد افزایش داد تا به غیر از داشتن یکی از پرطرفدارترین کانال های تلگرام، در زمینه اپلیکیشن های خبری هم حرف اول را بزند.

اما پدیده خبری امسال بدون شک اپلیکیشن «هیت»، محصول تازه اسنپ بود که با خلاصه کردن اخبار مهم در ۶۰ کلمه توانست بخشی از مخاطبین کانال های تلگرام و توییتر را به سوی خودش کشانده و پایه گذار سبک جدیدی در خبررسانی مالتی مدیا باشد.

«خبرگردی»، «جار» و «خبرخوان دکه» هم مثل همیشه جزو خبرخوان های خوب فارسی بودند که با پوشش منظم و به‌روزرسانی های مستمر، کاربران قدیمی و طرفداران شان را با داغ ترین اخبار روز همراه کردند.

خرید و خدمات آنلاین

انتخاب دیجیاتو: دیجی کالا

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

همیشه نوآوری یا ترند شدن فاکتوری برای موفقیت نیست. گاهی اوقات پایداری و حفظ جایگاه اهمیت بسیار بیشتری دارد و این موضوعی است که دیجی کالا به خوبی از پس آن برآمده.

فارغ از انتقاداتی که نسبت به سیستم مدیریتی دیجی کالا وجود دارد، هنوز هم با گذشت چند سال هیچ اپلیکیشن فروشگاهی به موبایل نیامده که از منظر امکانات و ثبات و پایداری با اپ دیجی کالا قابل قیاس باشد.

اپلیکیشن دیجی کالا نمونه مینیاتوری بسیار دقیق و پرداخته شده ای از وبسایت عظیم این مجموعه است که با هر به‌روزرسانی شاهد نزدیک تر شدن آن به تکامل هستیم.

اما در کنار دیجی کالا، اپلیکیشن سفارش غذای «چیلیوری» امسال نه تنها پیشرفت بزرگی را در رابط کاربری تجربه کرد بلکه با پشتیبانی آنلاین قدرتمند خود ثابت کرد که می تواند در بعضی زمینه ها بر رقیب پر آوازه اش اسنپ فود برتری داشته باشد.

همچنین «نت برگ» و «آفر» در سال ۹۶ برای خرید مقرون به صرفه عالی ظاهر شدند و «اسپارد» و «بقچه» به خاطر مدرنیزه کردن دو کار به شدت سنتی، جزو بهترین محصولات خدمات آنلاین ایرانی در سال ۹۶ بودند.

دارو و درمان

انتخاب دیجیاتو: درمانه 

اپلیکیشن های دیگری که شایسته حضور در فهرست بهترین ها هستند:

«درمانه» نخستین اپلیکیشن ساخته متخصصین داخلی بود که تأثیر واقعی و کاربردی هوش مصنوعی بر پیشگیری و کمک به درمان بیماری ها را برای ایرانی ها به نمایش گذاشت.

به لطف این اپلیکیشن می توانید به کمک هوش مصنوعی و پیش از حاد شدن اوضاع، به وجود بیماری در جسم خود یا عزیزان تان پی برده و هر چه سریع تر برای درمان اقدام کنید؛ موضوعی که شاید بتواند جان تان را هم نجات بدهد.

البته در کنار درمانه اپ های خوب «مادرشو» و «نی نی بان» را هم داشتیم که به مبحث مهم «بارداری و سلامت زنان» پرداختند و بسیاری از تابوهای غیر منطقی جامعه درباره این موضوع را شکستند. «تله طب» و «دکتر ساینا» هم به خاطر ادامه روند رو به رشد خود در تقویت مقوله مهم «رزرو آنلاین وقت دکتر» و پیوند پزشکی و تکنولوژی شایسته حضور در فهرست برترین های امسال ما هستند.

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/10/27 برچسب ها : ,


.
21:27

http://mahhamco.mstranky.cz/

عطاران یکی از بزرگ ترین محله های استان قم است که بسیاری از کسبه ها در ان فعالیت دارند.

شرکت نوپرداز نیز یکی از شرکت ها فعال در حوزه IT در این بلوار است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیری تا همکاران بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند.

با تشکر نوپرداز


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/8/29 برچسب ها : ,


.
11:06

طراحی سایت کاملا حرفه ای و مناسب در رودهن توسط شرکت نوپرداز انجام می شود.

رودِهِن شهری در ۳۰ کیلومتری شرق تهران و در شهرستان دماوند است. رودهن از شمال با شهرستان آمل در استان مازندران، از شرق با بخش مرکزی دماوند، از غرب با شهرستان پردیس و از جنوب با کوه‌ها و کویرهای ورامین و پاکدشت همسایه است.


جمعیت این شهر براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ ایران، ۲۱٬۴۷۷ نفر (۶٬۶۲۷ خانوار) شامل ۱۰٬۸۰۷ مرد و ۱۰٬۶۷۰ زن است. زبان مادری بومیان این شهر ترکی آذربایجانی است. همچنین از نظر آداب و رسوم نیز به ویژه در مراسم جشن عروسی و سوگواری‌ها مانند عزاداری در ماه محرم، ویژگی‌های متمایزی با مردم اطراف خود دارند. مهاجرت یا تبعید احتمالی این گروه از ارومیه می‌تواند بیانگر این تمایز باشد، گرچه طی دهه اخیر این ویژگی فرهنگی کم‌کم ضعیف شده‌است.[۶] همچنین از نظر آداب و رسوم نیز به ویژه در مراسم جشن عروسی و سوگواری‌ها مانند عزاداری در ماه محرم، ویژگی‌های متمایزی با مردم شهرهای اطراف خود دارند. نزدیکی به جاده‌های اصلی تهران – شمال (هراز و فیروزکوه) نیز از عوامل مؤثر در رشد چشمگیر این شهر بود و طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۵۵، جمعیت رودهن و حومه تنها چهار هزار نفر نفر گزارش شد و پس از تقریباً یک دهه، تا زمان تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، جمعیت شهر به بیش از سیزده هزار نفر رسید. با توجه به تأسیس این مرکز آموزش عالی و گسترش سریع آن، بافت جمعیتی این شهر نیز به سرعت تغییر یافت. حضور چند هزار دانشجو که به صورت جمعیت شناور در طول روز به این شهر وارد و از آن خارج می‌شدند، اقامت حداقل دو تا سه هزار از این دانشجویان در این شهر در خوابگاه‌ها و خانه‌های استیجاری، موج مهاجرت از اطراف و حتی شهرهای دیگر به ویژه شهرستان‌های استان مازندران، خراسان و استانهای دیگر سبب شد که در سرشماری ۱۳۶۵ جمعیت این شهر به بیش از دو برابر افزایش یابد.

ویکی پدیا

شما می توانید برای دریافت مشاوره های لازم با ما در شرکت طراحی سایت در رودهن در ارتباط باشید.امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/8/1 برچسب ها : ,


.
12:16

سئو مخفف عبارت انگلیسی Search Engine Optimization و شامل تکنیک و اصولی است که برای بهینه‌سازی و افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با افزایش تعداد سایت‌ها و به‌خصوص فروشگاه‌های اینترنتی، اهمیت سئو برای قرارگرفتن سایت آن‌ها در صفحه اول گوگل و افزایش فروش، بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

چرا سئو اهمیت پیدا کرد؟

تا چندی پیش، اگر شخصی قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی داشت، با به کاربردن تعداد کلمات زیاد در سایت و بدون در نظر گرفتن هیچ‌گونه اصولی، به راحتی رتبه سایت خود را افزایش می‌داد؛ اما با افزایش تعداد سایت و تکنولوژی گوگل، اصول و تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت به‌شدت تغییر پیدا کرد و دیگر مانند گذشته نمی‌توان در طول یک شب به جایگاه برتر گوگل دست پیدا کرد. از این‌رو، اگر فروشگاهی قصد دارد سایت خود را به‌صورت اصولی بهینه کند تا به فروش بیشتری دست باید، باید با اصول و تکنیک‌های سئو آشنایی داشته باشد.

گوگل تکنیک‌ها و اصولی را برای بهینه‌سازی سایت بیان کرد که همه آن‌ها در قالب سئو بیان می‌شود. سئو فقط شامل یک تکنیک خاص نیست، بلکه شامل اقدامات و تکنیک‌هایی متعددی است که همه آن ها در کنار هم در افزایش رتبه سایت تأثیرگذار است.

هدف سئو چیست؟

هدف اصلی سئو، بهینه‌سازی سایت از نظر تگ و ساختارهای به‌کاررفته به‌منظور افزایش رتبه در گوگل است. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر داشت، فعالیت‌های سئو کاملا زمان‌بر است و برای به دست آوردن نتیجه مطلوب وهدف باید صبر و تلاش کرد.

 • افزایش بازدید سایت
 • افزایش فروش
 • برندسازی سریع
 • افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

انواع سئو چیست؟

سئو را در حالت کلی می‌توان به دو دسته تقسیم کرد:

سئو کلاه سفید شامل تکنیک‌های و اصولی است که از قوانین اصلی معرفی‌شده توسط گوگل تبعیت می‌کند.

سئو کلاه سیاه شامل تکنیک‌ها و اصولی غیر قانونی است و از آن‌ها برای فریب و دستکاری الگوریتم‌ها استفاده قرار می‌شود. در واقع سئو کلاه سیاه همان تکنیک‌های است که به یک‌شبه معروف هستند و گوگل هیچ رابطه خوبی با این تکنیک‌ها ندارد و سریعا استفاده از آن ها را تشخیص می‌دهد و سایت را سریعا جریمه می‌کند.

سئو درون صفحه چیست؟

سئو درون صفحه در واقع همان تکنیک و عملیاتی است که به‌منظور دستکاری و بهینه‌سازی کدها و تگ‌های داخلی سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع سئو کاملا یک فعالیت فنی است و فقط افراد متخصص سئو می‌توانند از عهده آن به‌خوبی بربیایند.

سئو برون صفحه چیست؟

این نوع سئو شامل تکنیک‌هایی است که در بیرون از سایت برای بهینه‌سازی مورد استفاده می‌گیرد. تبلیغات اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی، کمپین و غیره از نمونه‌های seo offpage هستند. هر کدام از این‌ها، یک فعالیت کاملا تخصصی است و نیاز به یک برنامه‌ریزی و استراتژی خاصی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب دارد.

در سئو دقیقا چه فعالیت‌هایی انجام می‌شود؟

 • بهینه‌سازی تگ‌های داخلی سایت
 • استفاده از ابزارهای سئو
 • تبلیغات اینترنتی و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

سئو سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

شرکت سئوکار انجام‌دهنده خدمات سئو و بهینه‌سازی است که بر تمامی فعالیت‌هایی که یک سایت لازم است برای افزایش رتبه خود در گوگل انجام دهد، به‌خوبی مسلط است. شما می‌توانید برای گرفتن مشاوره سئو و بهینه‌سازی سایت خود با شرکت تماس بگیرید.

 

 


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/6/27 برچسب ها : ,


.
10:08

basic-seoدر واقع سئو پایه (سئو داخلی)  مجموعه مواردی هست که در داخل سایت انجام میشود ، به همین جهت به آن سئو داخلی هم می گویند .

در واقع اولین مرحله سئو برای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو سئو پایه (on page Search Engine Optimization) می باشد .

انجام سئو پایه بر روی یک سایت میتواند موجب افزایش رتبه کلی وب سایت در موتور های جستجو شود ، مثلا در صورتی که شما فقط سفارش طراحی سایت داده باشید . بعد از این که محتوایی رو در سایتتون منتشر کنید ، ممکن است این محتوا در صفحات خیلی عقب گوگل باشد.به طور کلی هر عملی که به منظور افزایش رتبه یک وب سایت در موتور های جستجو و در داخل وب سایت شما انجام می شود را سئو پایه یا سئو داخلی می گویند. بعد از طراحی سایت معمولا مباحث سئو پایه انجام میشود .

 

برخی از فاکتور های مهم سئو و بهینه سازی پایه سایت :

در این بخش از پست (سئو پایه چیست) به برخی از فاکتو های مهم Seo و بهینه سازی پایه سایت خواهیم پرداخت :

 

لیست برخی از فاکتور های مهم سئو پایه – سئو داخلی سایت :

 • نقشه سایت یا همان SiteMap :

اگر مایل هستید در خصوص نقشه سایت بیشتر بدانید مقاله (نقشه سایت چیست) را مشاهده نمایید .

 • فایل راهنمای موتور های جستجو – Robots.txt

فایل راهنمای موتور های جستجو یا همان robots.txt نیز یکی از فاکتور های مهم در سئو پایه می باشد .

 • تگ های هدینگ (Heading Tags)
 • انتخاب Title مناسب و غیر تکراری
 • تگ توضیحات (Meta.Description)
 • تگ کلمات کلیدی (Meta.Keywords)
 • محتوای سئو شده – سئو محتوایی
 • چگالی کلمات کلیدی
 • چگالی کلمات کلیدی در عنوان سایت
 • متن جایگزین تصاویر (Img.Alt)
 • لینک سازی درونی – داخلی

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/6/13 برچسب ها : ,


.
16:28

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

224 درباره :

امروزه اپلیکشن ها در زندگی روزمره انسان ها کاربرد بسیار زیادی دارد و درواقع اپلیکیشن ها با زندگی انسان ها انس گرفته اند. امکانات زیادی که اپلکیشن ها دارند باعث شده است روزانه افراد از اپلیکیشن های مختلف برای انجام دادن کارهای خود استفاده  کنند. به این ترتیب، کاربرد اپلیکیشن ها توسط کاربران، روز به روز در حال افزایش است زیرا دنیای فناوری هر روز محصول جدیدی را عرضه می کند که کاربران با یادگیری نحوه ی کاربرد آن ها، از امکانات آن ها استفاده می کنند.

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

یکی از محصولات جدید دنیای فناوری، وب اپلیکیشن ها هستند که در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع اپلیکیشن ها آشنا سازیم تا شما هم بتوانید از امکانات فوق العاده ی آن ها بهره مند شوید.

وب اپلیکیشن چیست؟

به نرم افزارهایی که با استفاده از مرورگر وب و از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد، وب اپلیکیشین (Web Application) یا برنامه ی تحت وب گفته می شود. این دسته از اپلیکیشن ها درواقع، برنامه هایی هستند که تنها از طریق وب دسترسی به آن ها امکان پذیر است. اپلیکیشن ها معمولا برنامه های پرمحتوایی نیستند زیرا محتوای آن ها چندان اهمیت ندارد و این نحوه ی عملکردشان است که مهم است.

یک نمونه ی معروف از وب اپلیکیشن ها، سرویس جیمیل است. اطلاعات کسب و کار های مختلف را می توان با استفاده از وب اپلیکیشن ها در هر زمان و هر مکانی به دست آورد. طراحی وب اپلیکیشن ها، پس از تجزیه و تحلیل و بررسی یک مجموعه و مشخص نمودن دقیق نقش ها، عملکردها و… انجام می شود و در اینترنت و شبکه های داخلی ارائه می شود.

تفاوت وب سایت ها با وب اپلیکیشن ها

به فضایی از اینترنت که چندین صفحه را شامل می شود، یک وب سایت گفته می شود. وب سایت ها با وب اپلیکیشن ها تفاوت دارند و بارزترین تفاوت آن ها این است که در وب سایت ها بیشتر بر روی محتوا تمرکز می کنند؛ ولی در وب اپلیکیشن ها، تمرکز بیشتر بر روی نحوه ی عملکرد آن ها است.

تفاوت دیگر بین آن ها، در نحوه ی نمایش مطالب است که در وب سایت ها مطالب برای همه به صورت یکسان نمایش داده می شود ولی در وب اپلیکیشن ها ابتدا اطلاعات بر اساس تعاملاتی که کاربر با اپلیکیشن داشته است، پردازش می شوند و سپس محتوا به صورت اختصاصی به کاربر نمایش داده می شود. به بیان دیگر، در وب اپلیکیشن ها، نمایش محتوا برای کاربران مختلف متناسب با سن، علاقه، جنسیت و… است.

در وب اپلیکیشن ها نیازی به اتصال دائمی به اینترنت نیست و با یکبار اتصال به اینترنت می توان محتوای برنامه را در دفعات بعدی به صورت آفلاین مشاده کرد. اما این قابلیت در وب سایت ها وجود ندارد و برای مشاهده ی محتوای وب سایت ها نیاز به اتصال همیشگی به اینترنت است.

ویژگی های وب اپلیکیشن که باعث گسترش آن ها شده است:

یکپارچگی وب اپلیکیشن ها را می توان بر روی دستگاه های مختلف، حفظ کرد. داده ها را نیز می توان بر روی کامپیوتر و یا یک فضای ابری به صورت محلی ذخیره سازی کرد. وب اپلیکیشن ها را نیز می توان به زبان های مختلف طراحی کرد. سرعت، دقت و عملکرد وب اپلیکیشن ها بسیار عالی است. وب اپلیکیشن ها را می توان بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی، به خوبی اجرا کرد. همگی این ویژگی ها موجب شده است تا هر روز وب اپلیکیشن ها گسترش بیشتری پیدا کند.

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

نحوه ی کار وب اپلیکیشن های آفلاین:

مشاهده ی محتوای وب اپلیکیشن ها با استفاده از یک مخزنی است که (Application Cache) نام دارد و تمام بخش های یک سایت را در حالت خارج از شبکه به شکل آفلاین، ذخیره سازی می کند. سایت هایی که این قابلیت را دارند، سرور تمامی فایل های JS ،CSS ،HTML  و تصاویر و دیگر اطلاعات موجود را برای مرورگر کاربر ارسال می کند و همه ی این فایل ها بر روی حافظه کامپیوتر ذخیره می شوند. این مخزن، به محض اتصال کاربر به اینترنت و بازدید از سایت، به روز رسانی می شود و آخرین فایل ها را جایگزین فایل های قدیمی می کند.

کاربرد وب اپلیکیشن ها  (Web app) و طراحی اپلیکشن های موبایل

استفاده از وب اپلیکیشن ها، روز به روز در حال افزایش است. اما وب اپلیکیشن ها نسبت به دیگر اپلیکیشن ها، کاربردهای اختصاصی تری دارند و علاوه بر این، هزینه ی پیاده سازی و توسعه ی این برنامه ها، نسبت به اپ موبایل، بسیار بیشتر است و به همین دلیل در موارد خاص از این نوع اپلیکیشن ها استفاده می کنند.

مهم ترین کاربردهای وب اپلیکیشن ها، پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب و یکپارچه در بستر موبایل و اینترنت است. اما بیشترین کاربرد وب اپلیکیشن ها، اپلیکیشن هایی هستند که برای شرکت ها و سازمان ها ساخته می شوند. طراحی یک وب اپلیکیشن برای زمانی که قرار است یک سایت یا پرتال در اختیار چندین سازمان قرار بگیرد و از رمز عبور هاست استفاده شود، بهترین راه و بهترین گزینه است.

هزینه ی طراحی وب اپلیکیشن ها

هزینه ی طراحی وب اپلیکیشن ها، بسته به انتخاب زبان مناسب برنامه نویسی، تیم حرفه ای متخصصی که انتخاب می شود، کدنویسی، تست و سایر مراحل کار، متفاوت است. هزینه ی طراحی وب اپلیکیشن ها به دلیل این که باید تیم متخصص انتخاب شود مقداری بالا است. به علاوه که زمان زیادی باید بر روی ساخت آن ها صرف شود.

متخصصانی هم هستند که وب اپلیکیشن ها را با هزینه ی کمتری طراحی می کنند که البته هر چه تیم انتخاب شده متخصص تر باشد و نیازهای بیشتری را از مشتریان را برطرف سازد، هزینه ی بیشتری را برای اتمام پروژه ی طراحی وب اپلیکیشن ها، دریافت خواهد کرد اما مطمئنا وب اپلیکیشن را با کیفیت بالاتری می سازد. به عنوان مثال طراحی یک وب اپلیکیشن برای وزارت خانه، هزینه ی بیشتری نسبت به راه اندازی پایگاه اطلاعاتی تیم پزشکی دارد.

اما در مجموع باید گفت که هزینه ی طراحی و توسعه وب اپلیکیشن ها نسبت به دیگر اپلیکیشن های معمولی موبایل، بیشتر است.

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

مزایای وب اپلیکیشن ها ( Web app)  برای کسب و کارها

وب اپلیکیشن ها مزایای زیادی دارند که برخی از آن ها در بخش های قبلی بیان شد. در این قسمت، برخی دیگر از مزایای وب اپلیکیشن ها برای کسب کارها را بیان می کنیم و توضیح بیشتری می دهیم:

 • سرعت بیشتر

با استفاده از وب اپلیکیشن ها، اجرای کارها با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت. فرآیندهای اداری، تصمیم سازی و اجرا به سرعت انجام می شود و در نتیجه در زمان اجرای کارها، صرفه جویی می شود.

 • دسترسی آسان

بهره مندی از امکانات وب اپلیکیشن ها، محدودیتی ندارد و با وارد کردن یک رمز امکان پذیر است (که قبلا هم اشاره شد).

 • امنیت بالا

شما می توانید با خیال راحت اطلاعاتتان را وارد وب اپلیکشن ها کنید و هیچگونه نگرانی ای برای امینت آن ها نداشته باشید؛ به دلیل این که، وب اپلیکیشن ها دارای امنیت بالایی هستند زیرا به صورت اختصاصی نوشته می شوند. به این ترتیب اطلاعات شما در یک سیستم امنیتی حفظ می شود.

 • دقت مناسب

از دیگر مزایای وب اپلیکیشن ها، دقت بالای آن ها است که بازیابی اطلاعات را با مهارت بسیار خوبی، انجام می دهند. اطلاعات بسیار زیادی در وب اپلیکیشن ها وجود دارد که در کنار این که بازیابی این اطلاعات به سرعت انجام می شود، دقت بازیابی آن ها نیز بسیار بالا است.

 • قابلیت استفاده بر روی دستگاه های مختلف

نکته ی دیگری که قبلا هم اشاره ای کوتاه به آن شد، قابلیت استفاده ی وب اپلیکیشن ها بر روی دستگاه های مختلف است. زیرا برنامه نویسی این اپلیکیشن ها به صورت یکپارچه است و بر روی هر سیستمی قابل اجرا است.

این موارد نیز می تواند از دیگر دلایل توسعه ی هر چه بیشتر وب اپلیکیشن ها باشد.

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

دلیل گسترش وب اپلیکیشن ها چیست؟

نتیجه گیری

هر چه اطلاعات بیشتری در رابطه با دنیای فناوری داشته باشیم، راحت تر می توانیم از امکانات آن ها بهره مند شویم. وب اپلیکیشن ها از جمله ابزارهای بسیار کارامدی هستند که امروزه در زندگی روزمره ما، کمک های زیادی می کند و از هدر رفتن زمان ما در دنیای واقعی، که انجام دادن کارها در آن بسیار به کندی صورت می گیرد، می کاهد.

در کشور ما متخصصانی زیادی وجود دارند که در زمینه ی طراحی و توسعه وب اپلیکیشن ها مشغول به فعالیت هستند و به این ترتیب وب اپلیکیشن های زیادی به دنیای مجازی وارد شده اند و خواهند شد که امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهند. حال این کاربران (و یا مخاطبان) در برخی موارد کارمندان یک شرکت و یا کارمندان یک سازمان هستند (به عنوان مثال وب اپلیکیشن های سازمان ها) و در برخی موارد، کاربران آن یک جامعه ی بزرگ تری هستند که همه ی مردم جهان را در بر می گیرد (به عنوان مثال وب اپلیکیشنی به نام سرویس جیمیل).


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/21 برچسب ها : ,


.
17:04

وب سرور چیست ؟

218 درباره :

وب سرور وظیفه ی ارائه صفحات کاربران را به آن ها دارد به گونه ای که هر گونه صفحه HTML همراه با هر نوع مطالب مانند تصاویر ، متن ها ، فایل شیوه نامه یا (CSS ) و همینطور جاوا اسکریپت ها را به ما بر می گرداند
در واقعیت می توان گفت برنامه کامپیوتری میباشد که در خواست های HTTP را قبول میکند که همان مرورگر های وب هستند و طبق شیوه عملکردی که در بالا توضیح دادیم پاسخ ها را با یک سری اطلاعات به کاربر بر میگرداند که این پاسخ ها همان صفحاتHTML است

ویژگی های وب سرور :

۱ – اداره کردن مفاهیم استاتیک و همچنین داینامیک که از زبان های برنامه نویسی مختلفی مانند PHP ، ASP.net و ….. پشتیبانی میکند
۲ – پشتیبانی از HTTPS جهت اتصال سالم و ایمن تر و استفاده کردن از پورت ۴۴۳ به جای ۸۰
۳ – فشرده سازی مطالب با استفاده از کد سازی GZIP و …..
وب سرور دقیقا چگونه عمل میکند ؟
برای درک بیشتر نحوه عملکرد وب سرور باید گفت که مسیر تبادل اطلاعات بین یک مرورگر وب از راه دور و یک وب سرور به سادگی تعریف آن نیست
ساختار مرورگر ها به گونه ای است که با استفاده از DNS های دامنه که آن را به عنوان یک آدرس IP منحصر به فرد برای هر سایت میشناسد میتواند از این طریق به سرور های خاصی دسترسی داشته باشد مرورگر پس از ایجاد ارتباط با سرویس دهنده های وب از طریق آدرسIP به درخواست صفحه مربوط به وب پاسخ می‌دهد . اساس صفحات وب HTML است که این صفحات پیش فرض به طور رایج برای بسیاری از وب سایت ها فرمت INDEX.HTML را دارد و به همین جهت است که هر آدرسی را که در مرور گر وارد میکنیم به طور پیش فرض فایل HTML را برای شما به عنوان پاسخ بر میگرداند و پس از این مرحله کد های HTML بررسی میشود تا صفحه به نمایش در بیاید

چگونه یک وب سرور راه بیندازیم ؟

اگر شما بخواهید یک وب سرور بر روی ویندوز ۷ راه اندازی کنید ابتدا باید از کنترل پنل “Programs and Features” را باز کنید و بعد روی دکمه “Turn Windows features on or off“ کلیک کنید و در مرحله بعدی در قسمت “Internet Information Services” روی چک باکس آن کلیک کرده و آن را فعال کنید اما به طور پیش فرض، IIS یک سرور در FTP فعال نیست پس باید برروی چک باکس FTP server کلیک کنید و اگر هم بخواهید به فایل‌های کامپیوتر خود از راه دور دسترسی داشته باشید باید Web Management Tools را هم کلیک کنید.
وب سرور یک امر ساده نیست بلکه میتواند زبان های برنامه نویسی مختلفی را یر روی خود نصب کند در جهت اینکه نیاز های کاربران خود را بر طرف کند زبان هایی مانند: روبی، جاوا، PHP، سی پلاس پلاس، دات نت، و بسیاری موارد دیگر
دو نوع سرور وب وجود دارد که به شرح آن میپردازیم
سرور وب اپاچی در توسعه و همگانی شدن وب جهانی نقش بسیار مهمی داشته‌است. این سرور وب که به زبان C نوشته شده‌است دارای قابلیت cross- platform بوده و بر روی ماشین‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد. دلیل انتخاب این اسم برای این سرور وب را نیز دو مورد ذکر کرده‌اند اول اینکه به یکی از قبایل قدیمی بومی آمریکا که به خاطر مقاومت و مهارت در ساخت ابزار آلات جنگی مشهور می‌باشند احترام گذاشته شود و ثانیاً به این دلیل که (Root)ریشه پروژه به صورت یک سری پچ (Patch)می‌باشد. این سرور وب در یک گروه و به صورت کد باز (open source) گسترش یافت و از سال ۱۹۹۶ به عنوان محبوب‌ترین سرور وب برای HTTP در وب جهانی شناخته شده بود ولی در سال ۲۰۰۵ میدان مبارزه را به IIS مایکروسافت باخت و در حال حاضر نزدیک به ۴۹٪ بازار سرورهای وب جهان را به خود اختصاص داده‌است همچنین MAC OS آن را به عنوان سرور وب اصلی در پشتیبانی از WEB OBJECT خود برگزیده‌است و همچنین آپاچی برای میزبانی هر دو نوع وب ایستا و وب پویا مناسب است و دومین سرور وبی که وجود دارد سرور وب IIS است
وب سرور IIS سرور وبی است که ارائه دهنده آن شرکت مایکروسافت می‌باشد و آخرین نسخه آن IIS 7.5 است که برای سیستم عامل‌های Widows Server 2012 و Windows 8 طراحی شده است. در واقع IIS مجموعه‌ای از سرویس‌های اینترنتی است که بصورت یکجا نمایش داده شده‌است. طبق آخرین آماری که منتشر شد بعد از سرور وب آپاچی بیشترین محبوبیت را بین کاربران داشته‌است و هم اکنون نزدیک به ۳۶٪ بازار سرورهای وب جهان را در اختیار دارد. پلت فرمی که این سرور وب پشتیبانی می‌کند مایکروسافت ویندوز می‌باشد و در محیط‌های دیگر کار نمی‌کند.


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/21 برچسب ها : ,


.
emami
17:03

آیا یک شرکت سئو می تواند به رتبه های سایت خود حساس نباشد؟

229 درباره :

این روزها شرکتهایی هستند که در مذاکرات با مشتریان عنوان کنند، حساسیتی روی رتبه های سایت خود ندارند. سالهاست که در این حوزه فعالیت دارم، بارها از من پرسیده اند چرا به عنوان قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات سئو در ایران، رتبه های سایت شما، یک نیست؟

برای پاسخ دادن به این سوال چند دیدگاه را باید روشن کنم:


برخی مشتریان، مجری سئو را با بررسی رتبه های سایت وی انتخاب می کنند.
برخی ارائه دهندگان سئو، از طریق کسب رتبه بالا در کلمات مرتبط با سئو، به جذب مشتری اقدام می کنند.
برخی ارائه دهندگان خدمات سئو، با کسب رتبه بالا، تلاش می کنند تبحر خود به سئو را نشان دهند.
هر سه دیدگاه فوق قابل نقد است و مبنای درستی برای قضاوت به مشتری و مجری ارائه نمی دهد.

مشتریان برای انتخاب مجری سئو، باید چند واژه کلیدی خدمات سئو را در نظر بگیرند و با آن رتبه های سایت مجری را بررسی کنند. اما آیا رتبه های خوب یک مجری سئو دلیلی بر مهارت وی است؟ نه لزوما. 

برخی مجریان سئو به دلیل تازه کار بودن یا داشتن تعداد کمتری مشتری، بیش از حد نرمال بر روی سایتهای خود کار می کنند. به عبارت دیگر مشتریان باید مطمئن شوند که مجریان سئو به همان میزان که روی رتبه های سایت خود وقت می گذارند بر روی رتبه های سایت مشتریان نیز وقت می گذارند. بنابراین باید مهارت مجری سئو را در حوزه دیگری هم بررسی کرد. باید سراغ نمونه کارها و مشتریان وی رفت.

مشتریان باید نمونه کارهای مشاوران و مجریان سئو را بررسی کنند. اگر حوزه کاری مشتری خدمات سفر است از مجری سئو نمونه کاری مشابه درخواست کند و رتبه های آن مشتری را بررسی نماید. اگر رتبه های مشتریان  خوب بود، آیا مجری سئو مهارت دارد؟ نه لزوما. پس چه کار دیگری باید کرد؟

اگر مجری سئو، خود رتبه های مناسبی دارد و نمونه کارهایی با رتبه مناسب ارایه می دهد باید در مرحله بعد سراغ بک لینکهای سایت وی و مشتریان رفت. سایتی که رتبه مناسب در گوگل دارد چه مجری سئو و چه مشتری سئو، باید از سایتهای موجه، معتبر و مرتبط لینک دریافت کرده باشد. اگر اغلب لینکهای آنان از سایتها و وبلاگهای بی ربط و پر از لینک و دارای ظاهر ناخوشایند و پر از پاپ آپ می آید، حتما یک جای کار می لنگد. قبلا درباره کسب رتبه در گوگل به هر قیمتی نوشته ام. ما اغلب داستان سایتهایی که با این روش رتبه های گذرا و خوبی گرفته اند را می شنویم، اما داستان غم انگیز سایتهایی که قربانی چنین ماجراجویی هایی شده اند، انعکاس گسترده نمی یابد.

حقیقت تلخ آن است که بسیاری از مدعیان سئو در عمل کاری جز دادن لینک نمی کنند اما خدمات خود را در قالب واژه پرطمطراق سئو ارایه می دهند تا ذهنیت منفی موجود درباره فروش لینک را پنهان کنند. کلمه سئو را در گوگل جستجو و بک لینک رتبه های بالا را بررسی کنید؛ اغلب آنها به لینکهای غیرطبیعی وابسته اند. سایتی که خود از راه دادن لینکهای غیرطبیعی رتبه گرفته است دقیقا با همان لینکها به مشتریان خود نیز سرویس خواهد داد.

یکی از نشانه های شرکت های لینک فروش که خود را به جای شرکتهای سئو جا زده اند، عدم حساسیت آنها به حوزه کسب و کار مشتری است. برای کسی که لینک می فروشد، متن لینک اصولا مهم نیست. واژه های مورد نظر مشتری مهم نیست. آنها ابزاری دارند که در آن واحد دهها، صدها و هزاران لینک را در اینترنت می پراکنند و برایشان هیچ فرقی نمی کند، متن لینکها چیست. 

حال آنکه یک شرکت سئو، قبل از دادن تعهد به توانایی های خود می اندیشد:

آیا می تواند درباره هر موضوعی تولید محتوا کنید؟ خیر.
یا می تواند با خبرنگاران و سایتهای خبری و اطلاعاتی هر حوزه ای در تماس باشد؟ خیر.
آیا اصولا به هر کسب و کاری علاقه مند است؟ خیر.
و دهها سوال دیگر.

بنابراین مشتریان سئو حتما و حتما گستردگی حوزه های کسب و کاری مشتریان یک شرکت سئو را مد نظر قرار دهند. گستردگی عجیب و غریب یعنی احتمالا آن شرکت لینک فروش است.

قبلا ایده دانگهی را برای کم رنگ کردن پدیده لینک فروشان و پارتیزان های سئو، مطرح کردم اما با این حال بسیاری از مشتریان سئو بر خرید لینک اصرار دارند و نمی دانند اصولا لینکها چقدر مهم اند. 

کسب رتبه بالا با عبارتهای سئو، خدمات سئو، بهینه سازی سایت، سئو سایت و ... تنها نشانه های خوبی برای بررسی مجریان سئو است و نه یگانه ملاک برای انتخاب مجری سئو یا نشانه قطعی بر تسلط آن مجری بر مفاهیم سئو.

اما سخن من به آن معنا نیست که هر سایتی که رتبه بالا با عبارتهای سئو دارد حتما غیرطبیعی کار کرده است. از دید من که به اقتضای حرفه ام مجریان سئو را بررسی می کنم، همکارانی که خدمات حرفه ای ارائه می دهند، کم نیستند.

شرکتی که خدمات سئو ارائه می دهد و نوعا رتبه هایی بیشتر از 30 دارد، مثلا 37 با "سئو"، 45 با "بهینه سازی سایت"، 17 با "افزایش رتبه وب سایت در گوگل" و ... را باید در حال حاضر شرکتی متوسط یا ضعیف در سئو دانست که نتوانسته است برای خود حداقل با یکی از عبارتهای کلیدی، رتبه هایی مناسب کسب کند. به تاکید من روی نوعا و در حال حاضر توجه کنید.

نوعا از آن روی که برای ارزیابی کیفیت کار یک ارایه دهنده خدمات سئو، باید مجموعه ای از کلمات کلیدی را جستجو کنید و رتبه های آن شرکت را دید. بنا به دلایلی که گفتم، استناد به رتبه بالا در یک عبارت مثلا سئو، کافی نیست.

و "در حال حاضر" از آن جهت که ممکن است شرکتی قوی به دلایلی چون عدم فعالیت، مشکلات فنی در سایت، درگیری در پروژه های کلان تر، جریمه های گوگل، ... دچار افت رتبه شده باشد. چنین شرکتی حتی با داشتن آوازه جهانی، "در حال حاضر" یعنی زمانی که رتبه هایش بررسی می گردد، متوسط و یا ضعیف تلقی می شود.

شرکتی که خدمات سئو ارایه می دهد باید روی رتبه های سایت خود حساس باشد. مشتریان سئو، باید گوش به زنگ باشند و از سپردن کار به شرکتهایی که رتبه مناسب ندارند، خودداری کنند. مشتریان باید سایت خود را به شرکتی بسپارند که برای رتبه های خود تلاش می کند. تلاش شرکت سئو در جهت ارتقای رتبه هایش یک کلاس آموزشی برای وی است تا دایم ایده ها و ترفندهای جدید سئو را در رقابت با همتایانش بیازماید.

شرکتی که خدمات سئو ارایه می دهد باید روی اعتبار سایت خود حساس باشد. مشتریان سئو، باید گوش به زنگ باشند و از سپردن کار به شرکتهایی که از راههای دور از شان یک کسب و کار، رتبه می گیرند، خودداری کنند. مشتریان باید سایت خود را به شرکتی بسپارند که برای خود شانی قائل است. خرید لینک ساده ترین راه برای کسب رتبه است اما جرم است و بگیر و نگیر دارد. لینکهای فله و کثیف هم می توان با ابزاری مختلفی تولید کرد. اما راهکارهای اصولی سئو نیاز به وقت گذاشتن دارد نیاز به تولید محتوا و قانع کردن دیگران دارد و همین اصرار بر هیمن راهکارهاست که تفاوت مدعی سئو و مجری پاک سئو را نشان می دهد.

روشن است که همه آنچه گفتم تنها و تنها در میان کسب و کارهای موجه، ریشه دار و جاافتاده خریدار دارد نه سایتها و کسب و کارهای پارتیزانی. کم نیستند سایتهایی که خدمات پارتیزانی سئو ارایه می دهند و هیچ دغدغه ای بابت سه ماه آینده ندارند. آنها ابایی از قرار گرفتن لینک سئو در کنار لینکهای کود کمپوست، چربی گیر، ثبت شرکت، کلینیک طب سوزنی، تصفیه فاضلاب، درمان بوا***، زگیل تنا***، خرید کان***، درب ضد سرقت و ... ندارند. مشتری فصلی، خدمات فصلی سئو می خواهد که هر دو مخاطب این نوشته نیستند.

شرکتی که خدمات سئو ارایه می دهد باید روی رتبه ها و اعتبار کاری خود حساس باشد. یکی از راههایی که می توان به مشتریان سئو پیشنهاد کرد، حضور در سایتهای فریلنسری است. آنجا مجریان سئو، رزومه های موثقی دارند که پروسه انتخاب مجری سئو را راحت تر و سریع تر می کند. آنجا همه نوع ارایه دهنده خدمات سئو وجود دارد و مشتری می تواند با تعریف درست خواسته مورد نیاز انواع خدمات سئو دریافت کند. تعریف پروژه سئو در سایتهایی مانند پونیشا و رواج حضور مجریان و مشتریان در آن در نهایت به شفافیت خدمات سئو در بازار بلبشوی سئو داخل کشور نیز خواهد انجامید. 


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/20 برچسب ها : ,


.
emami
23:15

وب سایت های برتر خارجی برای یادگیری آنلاین و رایگان پیانو

229 درباره :

بنا به دلایلی، هر زمان که برای موضوع آنلاین رایگانی جستجو می‌کنید، با سایت‌هایی که فقط برای جمع آوری آدرس‌های ایمیل یا برای فروش یک محصول ساخته شده‌اند، مواجه می شوید. این قضیه به خصوص برای سایت‌هایی که درس‌های آموزش رایگان پیانو را پیشنهاد می‌دهند، صادق است. متأسفانه، تقریبا ۹۰ درصد وب سراچه‌ها با عنوان “دروس رایگان پیانو” فقط یک یا دو درس بسیار ساده و پایه ای ارائه می‌دهند. چگونگی جلوگیری از ایمیل های فیشینگ در جیمیل با یک ترفند. یک ترفند زیرکانه برای کاربران Gmail وجود دارد که می‌توانند از هر نوع ایمیل فیشینگی جلوگیری کنند. در اینجا روش استفاده از آن ذکر شده است.

در نهایت، این وب سایت ها از شما می‌خواهند که برای دسترسی به همه دروس آموزش پیانو مبلغی را پرداخت کنید. خوشبختانه، وب سایت‌های قانونی ای وجود دارند که آموزش رایگان پیانو را ارائه می‌دهند. وب سایت MakeUseOf همیشه تعدادی از بهترین منابع برای آموزش موسیقی را پیشنهاد می‌دهد، مانند سایت Joel که شامل برنامه‌های رایگان برای یادگیری گیتار است. برای یادگیری نواختن پیانو، به خوانندگان MUO 5 وب سایت آنلاین آموزش رایگان پیانو را طبق لیستی که در ادامه آمده است، پیشنهاد می‌کنم.

این مطلب در ادامه آموزش های کاربردی پیانو می باشد.
۵ سایت برتر برای یادگیری آنلاین پیانو

چند سال پیش، ما از کوچک‌ترین دخترمان خواستیم که نواختن پیانو را یاد بگیرد. برای اینکه از تابستان و قبل از بازگشایی مدرسه شروع کند، من تصمیم گرفتم که وب سایت‌هایی برای آموزش آنلاین پیانو پیدا کنم. این لیست را حتما ببینید. این وب سایت ها بر اساس معیارهای زیر تعیین شده اند:

 • سطح کيفيت و مهارت موسيقایي نويسنده وب سایت
 • هدف وب سایت – آیا هدف آن فقط فروش چیزی به شما است یا واقعاً در مورد نواختن پیانو به شما آموزش می‌دهد؟
 • فنّاوری – آیا برنامه‌های فلش یا جاوایی وجود دارد که امکان نواختن موسیقی بر اساس درسی که آموخته‌اید را فراهم کند؟

با استفاده از این معیارها، توانستم پنج وب سایت آموزشی بسیار مفید و باکیفیت بالا را انتخاب کنم به‌طوری که هر کسی بتواند از آن‌ها برای یادگیری نواختن پیانو استفاده کند.

وب سایت Zebra Keys 

Zebra Keys احتمالاً یکی از بهترین سایت‌های آموزش پیانو است. هر یک از درس‌ها به‌طور حرفه‌ای نوشته شده و به‌طور واضح در سایت قرار گرفته به‌طوری که دنبال کردن آن‌ها بسیار ساده است. از همه بهتر، یک صفحه کلید پیانو تعاملی درست متناسب با عنوان درس ایجاد شده است تا بتوانید مطالبی را که به‌طور مستقیم در هر درس یاد می‌گیرید، تمرین کنید.

هر کلید به‌وضوح مشخص شده است و حرف مربوط به هر نت در زیر کلید نشان داده شده که یادگیری اینکه هر نت با چه کلیدی متناسب است را بسیار ساده می‌کند. زمانی که چند درس را آموختید و خواستید که دست خود را در نواختن یک آهنگ محک بزنید، Zebra Keys یک صفحه کلید مجازی به نامZ-Board V3.1 دارد که تمامی نت‌ها و آکوردها روی آن نمایش داده شده‌اند.

نکته جالب و مهم! آموزش رایگان نت های پیانو و کیبورد به صورت تصویری

این صفحه کلید باعث می‌شود که نواختن آهنگ در ابتدا بسیار ساده شود زیرا مجبور نیستید که جای صحیح نت‌ها را به یاد آورید. اگرچه این قابلیت سرگرم کننده است اما مفیدترین و تاثیرگذازترین ابزار در وب سایت Zebra Keys لیست ابزار “مربی” است که می‌تواند با بخش‌های مشخص به افرادی که در حال یادگیری پیانو هستند برای درک موسیقی کمک کند.

مثال فوق یک “مربی نت” تعاملی است که شامل سایر امکانات وب ازجمله مربی کیبورد ، مربی گوش وقفه‌ای (interval ear trainer)، مربی گوش وزنی (interval ear trainer) و مربی گوش آکوردی (chord ear trainer) نیز می‌شود.

وب سایت PianoNanny

یکی از بهترین سایت‌های یادگیری آنلاین پیانو PianoNanny است. این سایت یکی از معدود سایت‌هایی است که در آن آموزش دقیق و پیشرفته پیانو کاملاً رایگان است. به‌طوری که با خواندن دروس، احساس می‌کنید که در کنار یک معلم پیانو واقعی که کاملاً بر تخصص خود مسلط است، نشسته‌اید. هر جلسه شامل متون، تصاویر صفحه کلید برای کمک به تجسم آنچه معلم درباره آن در حال صحبت کردن است و مینی برنامه‌هایی مانند “دفترچه یادداشت هنر آموز” برای یادداشت برداری است.

یکی دیگر از مینی برنامه‌های عالی که در خلال برخی از این دروس پیدا می‌کنید “۱۲ note companion” است که با استفاده از آن می‌توانید دروسی را که آموخته‌اید تمرین کنید.

زمانی که هر کلید پیانو را فشار می‌دهید، یک نت به‌طور خودکار نمایش داده می‌شود. این رویکرد باعث می‌شود که محل هر نت را به یاد آورید و در نتیجه باعث حفظ و یادگیری سریع‌تر نسبت به روش ZebraKeys می‌شود. PianoNanny شامل ۱۳درس برای سطح مبتدی، ۱۱درس برای سطح متوسط ​​و ۱۰درس برای سطح پیشرفته است. این وب سایت کامل‌ترین وب سایت آموزشی پیانو است که در این مقاله ذکر شده است.

وب سایت Plern Online Piano Teacher and Composer 

Plern Piano یکی از اعتیاد آور ترین ابزارهای آنلاین سرگرم کننده است که می‌توانید برای یادگیری آموختن پیانو از آن استفاده کنید. ابزار Planner Piano دو نوع استفاده دارد؛ هم آهنگسازان می‌توانند یک آهنگ را از ابتدا در آن بسازند و هم پیانو آموزان می‌توانند فایل موسیقی را از یک فایل MIDI وارد کنند و چگونگی نواختن آن را بیاموزند. Plern Piano کل آهنگ را در حالی که در طول شیت موسیقی حرکت می‌کند، پخش می‌کند. این وب سایت یک نمایش گرافیکی به‌منظور مشخص کردن کلیدی که لازم است فشار داده شود و همچنین طول (مدت زمان فشار دادن) نت را به شما نشان می‌دهد. به قطعه Tetris از لحاظ موسیقایی فکر کنید. ۷ ابزار برای نوشتن نت موسیقی نیاز دارید. آیا موتزارت بعدی شما هستید؟ آیا می‌خواهید آهنگ پرطرفدار جهانی بعدی را برای گروه خود بنویسید؟ اگر چنین است، به برخی از ابزارها برای نوشتن نت‌های موسیقی نیاز دارید.

برای بارگیری و لود کردن آهنگ‌ها لازم است که در این وب سایت ثبت نام کنید، اما ثبت نام رایگان است و نیازی به وارد کردن آدرس ایمیل یا اطلاعات شخصی نیست.

نکته جالب! ۱۰ نکته بسیار مفید نواختن پیانو برای تازه کاران توسط Benjamin Roussey

وب سایت BerkleeShares – Free Piano Lessons 

کالج موسیقی برکلی از سال ۲۰۰۳ شروع به ارائه آموزش موسیقی رایگان کرد. آموزش‌ها شامل گیتار، ترومپت، باس و حتی آموزش DJ و turntable می‌باشند. هنگامی که روی بخش “صفحه کلید” کلیک می‌کنید، یک لیست از ۱۳ درس یا در فرمت ویدئو YouTube یا در فرمت PDF پیدا خواهید کرد. ویدئوها در حدود یک تا دو دقیقه هستند و فایل‌های PDF به‌طور متوسط در حدود ۲ صفحه ئ همراه با کلیپ های موسیقی پیوست شده هستند.

در اکثر موارد، این آموزش‌ها بسیار کوتاه هستند و دارای تبلیغات زیادی برای پرداخت هزینه جهت دسترسی به برنامه‌های آنلاین برکلی می‌باشند. با این حال، این آموزش‌ها شامل راهنمایی‌های عالی و محتوای بسیار مفیدی هستند. این وب سایت یک مکمل خوب است، اما به این آموزش‌های کوتاه و ساده برای آموزش خودتان در مورد نواختن پیانو اکتفا نکنید. اگر علاقه‌مند به استفاده از کلاس‌های آنلاین موسیقی هستید، برکلی گزینه بدی نیست. تئوری موسیقی را به‌صورت رایگان با ۷ دوره آنلاین جالب بیاموزید. اینکه بعد از یادگیری تئوری‌های اساسی موسیقی، شنیدن موسیقی تا چه اندازه جالب می‌شود، بسیار شگفت انگیز است. این دوره‌های آنلاین ساده و رایگان را برای فهم بهتر از موسیقی‌ای که می‌شنوید بگذرانید.

وب سایت Ricci Adams’ MusicTheory 

Music نظریه یکی دیگر از وب سایت بسیار مفید و رایگان است که می‌تواند نواختن پیانو را به شما آموزش دهد. این وب سایت دارای ده‌ها درس، برنامه‌های آموزشی “مربی” و ابزارهای موسیقی است. برنامه‌های مربی در این وب سایت بسیار شبیه به آن‌هایی است که در وب سایت Zebra Keys وجود دارد اما تعداد بیشتری از آن‌ها در این وب سایت ارائه شده است. از همه مهم‌تر، آموزش‌ها بسیار کامل هستند و یک صفحه کلید پاپ آپ کوچک و ابزارهای دیگر موسیقایی نیز برای اینکه بتوانید برخی از تکنیک هایی را که آموخته‌اید، تست کنید در وب سایت وجود دارد.

آموزش‌ها به‌صورت یک نمایش پاورپوینتی هستند و می‌توانید با کلیک کردن بر روی صفحه نمایش به‌منظور یادگیری به‌طور گام به گام حرکت کنید. این درس‌ها توسط افراد متخصص نوشته شده‌اند و پس از گذراندن این آموزش‌ها، مطمئناً با آگاهی کامل نسبت به تئوری موسیقی در نواختن پیانو پیشرفت می‌کنید.

یاد بگیرید که چگونه پیانو بنوازید!

اگر تاکنون درباره یادگیری نواختن پیانو فکر کرده‌اید، اما منابع مالی برای پرداخت هزینه‌های آموزش را ندارید، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید با استفاده از آموزش‌های رایگان پیانو، آن را بیاموزید. امروزه اینترنت مجموعه قابل توجهی از منابع آموزشی آنلاین را فراهم می‌کند. مسیر یادگیری درازمدت است و سه موتور جستجوگر آموزشی برای دوره‌های آنلاین وجود دارد. مسیر یادگیری طولانی و پر هزینه است. شاید به همین دلیل است که ما به‌محض شروع پرداخت هزینه‌های منظم از حسابمان از یادگیری منصرف می‌شویم. اما در عصر حاضر، ماهر بودن و … .

یکی از بهترین و کم خرج ترین راه ها برای یادگیری سریع و اصولی پیانو، استفاده از این نرم افزار فوق العاده آموزش پیانو می باشد.

آیا تاکنون یک وب سایت معتبر و مفید برای یادگیری آموختن پیانو به‌صورت آنلاین را پیدا یا استفاده کرده‌اید؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع

امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/18 برچسب ها : ,


.
emami
17:01

نرم افزار طراحی وب سایت با BOOTSTRAP

225 درباره :

bootstrap امروزه یکی از معروف ترین نرم افزار هایی است که توسعه دهندگان وب سایت ها از آن برای طراحی سایت های واکنش گرا یا ریسپانسیو استفاده می کنند. با بهره گیری از این فریم ورک و آشنایی با اچ تی ام ال و سی اس اس می توانید صفحات زیبا و جذابی را پدید آورید. این نرم افزار طراحی وب سایت در سال 2018 منتشر گردید و شرکت سازنده آن Zine EOOD می باشد. 

از مشخصات این برنامه این است که می توانید بیشتر کار های اساسی خود را به صورت drag and drop انجام دهید و کدنویسی شما سرعت بیشتری پیدا می کند. به همین جهت می توانید بخش های مختلف وب سایت مانند فوتر، هدر و بدنه را به راحتی و سرعت بیشتر بسازید.

نرم افزار Bootstrap Studio چه امکاناتی دارد؟

 • طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا
 • استفاده از فریم ورک پر قدرت بوت استرپ
 • امکان دانلود کامپوننت های مختلف
 • امکان ویرایش فایل های اچ تی ام ال و سی اس اس و...
 • کاربری راحت و کاربر پسند
 • و سایر نکات ویژه این نرم افزار

دانلود Bootstrap Studio v4.1.7

لینک دانلود: nopardazco.rar [29.5 MB] 

حجم فایل: 31mb


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/15 برچسب ها : ,


.
emami
10:05


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به طراحی سایت | سئو | طراحی فروشگاه می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراح : بلاگ مهر