X
تبلیغات
طراحی سایت | سئو | طراحی فروشگاه

مهم ترین اصول طراحی فروشگاه اینترنتی شما در نگاه اول:

آیا تا کنون برایتان پیش آمده است که وارد سایتی شوید و در کمتر از 30 ثانیه از آن سایت خارج شوید؟

در این مقاله در مورد نکاتی با شما صحبت می کنم که اگر آن ها را در طراحی فروشگاه اینترنتی خودرعایت نکنید ، سایت و فروشگاه شما هم جزو دسته ای قرار می گیرد که بازدیدکنندگان به محض ورود به آن،سریعا از آن خارج می شوند.

1-در معرض دید قرار دهید:زمانی که بازدیدکننده وارد سایت شما می شود،قطعا به دنبال چیزی است و از راه های مختلفی نظیر گوگل ، تبلیغات بنری ، جوامع مجازی ، ایمیل و… به سایت شما هدایت شده است.باید دقت کنید که دقیقا آن چیزی را در صفحه ی فرود سایتتان قرار دهید که بازدید کننده دنبال آن است.(صفحه ی فرود صفحه ای از سایت شما است که کاربر با کلیک کردن روی یک لینک مستقیما وارد آن می شود.)

کسی که وارد سایت شما می شود حال و حوصله ی گشتن ندارد و این وظیفه ی شماست که دقیقا نیاز او را پیش بینی کنید وآن را در معرض دید قرار دهید.به عنوان مثال اگر سایتتان را برای یک عبارت کلیدی بهینه می کنید باید دقت کنید که بازدیدکننده به محض اینکه از طریق گوگل وارد سایت شما شد مطلب یا محصول مورد نیازش را پیدا کند و دیگر نیاز به کلیک کردن روی گزینه های مختلف و جست و جو نداشته باشد.

اصول طراحی فروشگاه اینترنتی2-سرعت:به دفعات فروشگاه های آنلاینی را دیده ام که سرعت بارگزاری بسیار پایینی داشتند.اگر فروشگاه شما نیز دچار این مشکل است همین عامل باعث می شود که قبل از اینکه دیده شوید کاربر سایت شما را ترک کند و سایتی دیگر را باز کند.هر سایتی که دارید،چه کد نویسی شده باشد و چه با سیستم های مدیریت محتوا ساخته شده باشد،باید سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد.

خیلی روی سرعت سایتتان کارکنید.سرعت بارگذاری مناسب اساسی ترین اصل در طراحی فروشگاه اینترنتی شماست.هرچند هم که سایت خوبی و پر محتوایی داشته باشید کاربران حوصله منتظر ماندن را ندارند و سریعا سراغ رقیبان شما می روند.

3-نمایش صحیح:نمایش صحیح سایت در دستگاه های مختلف مثل موبایل ها،تبلت ها،کامپوتر و …اگر سایت شما نمایش خوبی در گوشی موبایل یا تبلت نداشته باشد و دچار به هم ریختگی شود مطمئن باشید که بخش بزرگی از مشتریان آینده ی خود را از دست خواهید داد.

ضمن اینکه برای اینکه بتوانید در نتایج جست و جو به خوبی ظاهر شوید حتما باید سایتی با طراحی واکنشگرا داشته باشید تا در تمام دستگاه ها بدون بهم ریختگی نمایش داده شود.جالب است بدانید که گوگل سایت هایی را که فقط برای مرورگر کامپیوتر طراحی شده اند را برای نتایج جستجو ی موبایل و تبلت نمایش نمی دهد.با توجه به اینکه اغلب کاربران اینترنت از موبایل و تبلت استفاده می کنند توصیه می کنم حتما سایتتان را واکنشگرا کنید.

4-عکس های مناسب:زمان طراحی فروشگاه و هنگامی که محصولاتی را وارد سایتتان می کنید، از عکس های با کیفیت مطلوب استفاده کنید.یکی از مهمترین فاکتور ها در جذب بازدیدکنندگان استفاده از عکس های زیاد و باکیفیت است.

برای افزایش سرعت سایت پیشنهاد می شود که از عکس هایی استفاده کنید که ضمن داشتن کیفیت مناسب حجمی کمتر از 40 کیلوبایت داشته باشند.(برای سایت های فرشگاهی که از عکس های زیادی برای نمایش محصولات خود استفاده می کنند عکس های با حجم کمتر از 30 کیلوبایت توصیه می شود.اما بعضی از افراد برای کاهش حجم عکس،کیفیت عکس را بیش از اندازه پایین می آورند که همین عامل به شدت اعتبار فروشگاه آنها را کاهش می دهد.یا از عکس استفاده نکنید یا اگر استفاده می کنید سعی کنید تا حد امکان باکیفیت و کم حجم باشد.

اصول طراحی فروشگاه اینترنتی

5-فونت و رنگ بندی نوشته ها:از استفاده از چندین نوع فونت مختلف پرهیز کنید.سعی کنید که تمام متونی که در فروشگاهتان قرار می دهید با یک فونت نوشته شود فقط در صورت لزوم برای بخش هایی که می خواهید متمایز باشند می توانید از فونتی دیگر استفاده کنید. برای انتخاب رنگ نوشته هایتان به خوانایی آن دقت کنید.دقت کنید که رنگ فونت چشم را نزند و با رنگ پس زمینه ی سایتتان تضاد داشته باشد که به راحتی خوانده شود.

تبلیغات و تصاویر متحرک:در طراحی سایتتان از فایل های فلش استفاده نکنید.زیرا در اغلب مرورگرها،فلش پلیر به درستی کار نمی کند و کاربران نیز در اغلب اوقات مهارت رفع این مشکل را ندارند.فایل فلشی که برای بازدیدکنندگانتان نمایش داده نشود این حس را القا می کند که بخشی از سایت شما غیر فعال است.

اگر در سایتتان تبلیغات بنری سایت های دیگر را قرار می دهید دقت کنید که از گذاشتن تبلیغات چشمک زن به شدت خودداری کنید.زیرا این تبلیغات  حواس بازدیدکننده را پرت می کند و باعث اذیت شدن او می شود.

6-اصول نگارشی:تمامی متون را از نظر غلط های املایی و مشکلات نگارشی حتما بررسی کنید.بارها برای خود من پیش آمده که از سایتی صرفا به خاطر وجود غلط های املایی و نگارشی در توضیحات محصولشان خرید نکرده ام.برای این کار می توانید از پلاگین ویراستیار که برای ورد طراحی شده است استفاده کنید و قبل از وارد کردن اطلاعات به سایتتان آن ها را ویرایش کنید.

7-رنگ بندی سایت:سعی کنید که آگاهانه از رنگ ها در طراحی فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.آیا تاکنون دقت کرده اید که رنگ ها به طور ناخودآگاه مفهومی را در ذهن خواننده تداعی می کنند؟و این یک نقطه قوت برای شماست که با توجه به جامعه ی هدف و زمینه ی فعالیتتان،از رنگ مناسب و مرتبط با موضوع سایتتان استفاده کنید.
اصول طراحی فروشگاه
به عنوان مثال رنگ بندی یک سایت فروش عطر زنانه با رنگ بندی فروشگاه لوازم ورزشی باید کاملا متفاوت باشد. به چند نمونه زیر دقت کنید.

اصول طراحی فروشگاه اینترنتیپیشنهاد می کنم که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود،در مورد روانشناسی رنگ ها مطالعه کنید و به پیامی که هر رنگ به ناخود آگاه بازدیدکننده ی سایتتان منتقل می کند دقت کنید.

سایت منبع


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6


.
18:46

برای اینکه بدانیم طراحی وب سایت چیست ابتدا باید با صفحات اینترنتی آشنا شویم و سپس در مورد طراحی صفحات اینترنتی و طراحی وب سایت بحث کنیم.

وب سایت ابتدایی

هر وب سایت بصورت ساده از چندین صفحه متصل به هم تشکیل می شود. درون هر کدام از این صفحات می توان متن، تصویر، فایل صوتی یا فایل تصویری قرار داد. پس از ایجاد صفحات اینترنتی باید این صفحات به هم متصل شوند. اتصال صفحات به یکدیگر را به اصلاح لینک می گویند. اگر یک صفحه از یک وب سایت به یک صفحه دیگر از همان وب سایت متصل شود، به آن لینک داخلی گفته می شود و اگر به یک صفحه از وب سایتی دیگر لینک دهد به آن لینک خارجی گفته می شود.

وب سایت پیشرفته 

در حال حاضر صفحات اینترنتی بسیار پیشرفته تر از چند فایل متنی و تصویری هستند. به عنوان مثال در این صفحات می توان برای دیگران پیام فرستاد، حساب بانکی را چک کرد، خرید اینترنتی انجام داد، بصورت صوتی یا تصویری با دوستان و اقوام خود در اقصا نقاط دنیا گفتگو کرد. بسیاری از شرکتها وب سایت را برای بازار یابی اینترنتی و افزایش فروش خود راه اندازی می کنند.

هنگامی که برای یکی از دوستان خود پیامی می فرستید، این پیام در یک حافظه به نام دیتابیس ذخیره می شود. هنگامی که دوست شما وارد صفحه خود می شود، نرم افزار سایت چک می کند که آیا پیامی برای وی ارسال شده است. اگر پیامی در دیتابیس ذخیره شده بود، کاربر را از وجود این پیام آگاه می سازد. برای انجام این کارها باید با زبانهای برنامه نویسی آشنایی داشت تا بتوان چنین امکانی را برای کاربران وب سایت فرآهم کرد.

طراحی سایت چیست؟

برای اینکه بتوان یک وب سایت طراحی کرد باید به زبانهای برنامه نویسی تسلط داشت. زبانهایی مانند:

HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP & MySQL

و برای ایجاد قالب و گرافیک وب سایت باید بر نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و فلش تسلط داشت.

طراحی وب سایت به دانش استفاده از این زبانها و نرم افزارها در جهت طراحی و راه اندازی یک وب سایت اینترنتی گفته می شود.

منبع: سایت http://www.seosem.ir/19/What-is-Web-Site-Design-and-Web-Development-Languages.htmlامتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1396/11/21 برچسب ها : زبان های رایج طراحی وب سایت,


.
10:21

آژانس هواپیمایی به شرکت هایی گفته می شود که در زمینه ارائه نمودن خدمات مسافرتی فعالیت دارند. با توجه به این که امروزه طراحی سایت در تمامی مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد،آژانس های هواپیمایی نیز نیاز بسیار ضروری به طراحی یک وب سایت مناسب برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریان خود دارند. شرکت نوپرداز با بهره گیری از نیرو هایی متخصص در زمینه طراحی سایت آژانس هواپیمایی و سئو و بهینه سازی این سایت ها، آماده ارائه خدمات اختصاصصی به مشتریان می باشد. اما چرا طراحی سایت آژانس هواپیمایی مهم است؟

اهمیت طراحی سایت آژانس هواپیمایی

با توجه به این که اغلب مشتریان آژانس های هواپیمایی نیازمند دریافت خدمات آنلاین هستند، از این رو آژانس های هواپیمایی می توانند با طراحی سایتی مناسب نسبت به جلب رضایت مشتریان خود اقدام نمایند. همچنین با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت این امکان نیز وجود دارد که بازدید کنندگان بیشتری به سمت وب سایت شما جذب شده و ترجیح دهد تا از خدمات هواپیمایی شرکت شما استفاده نماید. اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار شما به اندازه همان کسب و کارتان است، پس سعی کنید در این زمینه با شرکت های معتبر و قابل اعتماد همکاری نمایید.

ویژگی صفحات سایت آژانس هواپیمایی

 • طراحی سی پنل اختصاصی و کاربر پسند
 • طراحی صفحه پذیرش آنلاین
 • طراحی صفحه وضعیت بلیط 
 • طراحی صفحه ارائه اطلاعات سفر و راهنمای مشتریان
 • طراحی صفحه ارتباط با ما و دفتر فروش
 • طراحی صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی 
 • طراحی صفحه خرید بلیط به صورت اینترنتی 
 • طراحی قسمت نظرات و پیشنهادات مشتریان
 • طراحی صفحه ارتباط آنلاین اپراتور با مشتریان

برترین شرکت‌های هواپیمایی ایران

شرکت های هواپیمایی ایرانی که از سال 1345 تا به حال تاسیس گردیده اند متشکل از بخش خصوصی، نظامی و دولتی می باشند.

 • هما: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به عنوان اولین ایرلاین ایرانی در سال ۱۳۴۵ تحت عنوان شرکت هواپیمایی ملی ایران با هدف حمل و نقل بار، مسافر و محمولات پستی به داخل و خارج کشور ایجاد شد که الان نیز در اغلب مسیرهای داخلی و خارجی در حال تردد می باشد.
 • ایران ایرتور: شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال ۱۳۷۲ به عنوان یک شرکت فرعی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به منظور انجام کارهای چارتری و توریستی ایجاد گردید و بعد از مدتی تعدادی هواپیما اجاره و خریداری کرد. این شرکت اکنون به وزارت دفاع منقل گردیده و پرواز های مختلفی دارد.
 • آسمان: شرکت هواپیمایی آسمان بعد از انقلاب از ادغام حدود شش شرکت کوچک به عنوان ایرتاکسی ایجاد شد. این شرکت ابتدا قرار بود برای نقاط دور افتاده و با هواپیماهای کوچک فعالیت کند اما با تغییر قانون (طبق قانون در آن زمان تنها شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی می‌ توانست هواپیماهای بزرگ داشته باشد) این شرکت از ناوگان با برد متوسط و هواپیماهای با صندلی بیشتر استفاده کرد و در بخش هایی که مسافر کمتر و مشکلات بیشتری را شامل بود، پرواز نمود.
 • ماهان: شرکت هواپیمایی ماهان نیز به وسیله بخش خصوصی در سال ۱۳۷۲ در کرمان ایجاد شد و جزء شرکت‌هایی می باشد که در مدت اخیر به خوبی رشد نموده و نام این ایرلاین در زمره ایرلاین‌های ایمن منطقه قرار گرفته است.
 • کاسپین: شرکت هواپیمایی کاسپین نیز در سال ۱۳۷۲ تأسیس شده و در حال حاضر شش فروند هواپیما دارد.
 • کیش ایر: شرکت هواپیمایی کیش در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش می باشد.

شرکت طراحی سایت آژانس هواپیمایی

شرکت نوپرداز با طراحی قالب اختصاصی برای وب سایت مشتریان خود این اطمینان را به آن ها می دهد که سایت آن ها به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس قوانین و اصول سئو و بهینه سازی طراحی گردد. توجه به رابط کاربری مناسب و طراحی گرافیک های تایید شده توسط مشتری از جمله مشخصاتی است که شرکت نوپرداز به آن توجه زیادی دارد. ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته پس از طراحی سایت از جمله عواملی است که سبب رضایت مشتریان گردیده است. خدمات شرکت نوپرداز فقط به قسمت طراحی سایت ختم نمی شود و دپارتمان سئو شرکت نوپرداز آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم با ارائه خدماتی چون افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو و افزایش بازید از طریق موتور های جستجو می باشد.


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1396/11/20 برچسب ها : طراحی سایت آژانس هواپیمایی,


.
21:38

طراحی سایت شرکتی

245 درباره :

امروزه اینترنت بیشتر فضا های تجاری را تحت تاثیر خود قرار داده است. شرکت ها می توانند با استفاده از اینترنت و طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را رونق بیشتری ببخشند و در ارائه محصولات و خدمات خود راحت تر باشند. کاربران می توانند بعد از وارد شدن به وب سایت شرکت شما در آن ثبت نام نموده و از محصولات و خدمات وب سایت شما آگاهی بیابند و برای خرید و سفارش محصولات از طریق صفحات درگاه های بانکی اقدام کنند. همچنین شما می توانید با طراحی بخش وبلاگ در سایت خود مقالات و خبر های جدید را در وب سایت درج نمایید و بازدیدگنندگان بیشتری را جذب کنید. با توجه به توسعه روز افزون اینترنت و توجه اغلب مردم به آن باید این نکته را بدانید که استفاده از یک وب سایت مناسب برای بقاء کسب و کار شما بسیار اهمیت دارد و اهمیت آن را به مرور زمان متوجه خواهید شد.

اغلب در طراحی وب سایت های شرکتی یک قسمت به نام پنل کاربری وجود دارد که کار را برای کارکنان شرکت ها آسان تر می نماید. از این طریق آن ها می توانند به همه بخش های مختلف وب سایت دسترسی داشته باشند و مطالب مورد نظر خود را در آن قرار داده یا حذف و ویرایش نمایند. همچنین در این پنل ها معمولا امکان پی گیری سفارش های مشتریان نیز به صورت آنلاین امکان پذیر خواهد بود. توجه کنید که ظاهر وب سایت شما همه چیز را درباره شرکت شما مشخص خواهد کرد و بازدید کنندگانی که ممکن است روزانه به وب سایت شما مراجعه کنند، با دیدن ظاهری نامناسب و کاربر گریز نمی توانند به راحتی به شرکت شما اعتماد کنند، پس سعی کنید در این زمینه از افراد متخصص مشورت و کمک بگیرید. اما طراحی وب سایت های شرکتی چه مزایایی دارد و این وب سایت ها چه ویژگی هایی دارند؟

مزایای طراحی سایت شرکتی

 • یافتن اعتبار بیشتر نزد مشتریان 
 • معرفی اعضای شرکت و سوابق کاری آن ها 
 • ارائه خدمات و محصولات به صورت آنلاین و همیشگی 
 • ارتباط آسان مشتریان با اپراتور های شرکت شما
 • نمایش نمونه کار های حرفه ای شرکت در سایت
 • افزایش مشتری و انجام تبلیغات دائمی از طریق سئو سایت
 • معرفی کامل خدمات و محصولات شرکت
 • ایجاد خبرنامه و ارائه اطلاعات به روز به مشتریان شرکت
 • اتصال مشتریان شرکت در شبکه های اجتماعی مختلف به وب سایت معتبر و قابل اعتماد

ویژگی صفحات سایت شرکتی

 • طراحی صفحه کاربردی و اجزای اصلی (اسلایدر، اخبار، مقالات، سیستم نظرات، تماس با ما ، درباره ما ، محصولات ، گالری تصاویر و غیره)
 • طراحی صفحه نمونه کار ها و خدمات شرکت
 • طراحی صفحه معرفی اعضا شرکت و فعالیت های آن ها
 • طراحی صفحه فرم های استخدام و همکاری با شرکت
 • طراحی صفحه کنترل پنل مدیریت همراه با کلیه امکانات
 • طراحی صفحه ثبت سفارش به صورت آنلاین
 • طراحی صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی آنلاین
 • طراحی صفحه ارتباط با مشتریان و تماس با شرکت

سایت برترین شرکت های دنیا


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1396/11/20 برچسب ها : طراحی سایت شرکتی,


.
21:36

امروزه باشگاه های ورزشی زیادی در همه استان های کشور مشغول فعالیت می باشند. در صورتی که شما تمایلی به طراحی وب سایتی در زمینه باشگاه های ورزشی دارید می توانید با ما ارتباط ادشته باشید و با استفاده از تیم مجرب طراحی سایت باشگاه ورزشی به سایت مورد نظر خود دست پیدا کنید. شما می توانید با قرار دادن خبر های مختلف مربوط به باشگاه خود یا مصاحبه اعضای باشگاه دوستاران باشگاه خود را به سمت وب سایت خود جذب کنید. توصیه می شود باشگاه های ورزشی با طراحی وب سایت های اختصاصی راه ارتباطی جدید و آسانی را میان خود و طرفداران و اسپانسر های مختلف ایجاد نمایند. طراحی سایت ورزشی به صورت حرفه ای قطعا سبب معروفیت بیشتر باشگاه های ورزشی نا آشنا و کسب طرفداران و درآمد بیشتر برای آن ها خواهد شد. در هنگام طراحی وب سایت و یا سفارش طراحی حتما به اصول طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا بودن وب سایت باشگاه ورزشی توجه داشته باشید، زیرا اغلب بازدید کنندگان و مشتریان شما با موبایل یا تبلت وارد وب سایت شما خواهند شد.

به دلیل این که مردم کشور ما توجه ویژه ای به ورزش دارند شما می توانید با تهیه یک وب سایت باشگاه ورزشی اطلاعات مختلفی در اختیار مردم قرار دهید و یا طرفداران تیمی ویژه را به سمت وب سایت خود جذب نمایید. استفاده از یک فضای سی پنل مناسب می تواند به شما امکانات پیشرفته ای را بدهد که به سادگی بتوانید پست های خود را وب سایت قرار داده و آن ها را ویرایش یا حذف کنید. از جمله دیگر امکانات مهمی که باید شرکت های طراحی سایت در اختیار مشتریان خود قرار بدهند استفاده از طرح و دیزاینی مناسب می باشد که توسط شخصی متخصص در زمینه ui و ux آماده شده باشد. از جمله مزیت های وب سایت های ورزشی می توان به کاهش هزینه های تبلیغاتی و کسب طرفداران بیشتر نیز اشاره داشت. اما مزایای طراحی وب سایت ها برای باشگاه های ورزشی چیست؟ این وب سایت ها چه ویژگی هایی دارند؟

مزیت های طراحی سایت باشگاه ورزشی

 • معرفی باشگاه و ارائه اطلاعات دقیق پیرامون فعالیت های باشگاه 
 • افزایش فضای رقابت باشگاه از یک شهر به فضای نامحدود اینترنت
 • افزایش اعتبار و توسعه فرهنگی باشگاه ورزشی 
 • کاهش هزینه های تبلیغاتی و برند سازی برای باشگاه ورزشی
 • ایجاد طرح های حمایتی از سوی طرفداران 
 • ارتباط با باشگاه و اعضای آن به صورت آنلاین
 • تبلیغات اینترنتی و کسب درآمد از طریق آن
 • ایجاد تبلیغات دائمی از طریق استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت های ورزشی
 • افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما از طریق سئو و بهینه سازی سایت باشگاه ورزشی

ویژگی صفحات سایت باشگاه ورزشی

 • طراحی سی پنل اختصاصی با طراحی آسان برای مدیران وب سایت
 • طراحی صفحه ثبت نام آنلاین مشتریان
 • طراحی صفحه معرفی اعضای تیم و مربیان و بیوگرافی آن ها
 • امکان ایجاد و مدیریت بازی ها و نتایج آن ها
 • امکان ایجاد آلبوم تصاویر بازیکنان و باشگاه
 • امکان ایجاد قسمت کانون هوادارن
 • امکان ایجاد بخش ثبت نام و مدیریت کاربران
 • طراحی سامانه برگزاری تور های هواداری
 • طراحی صفحه برگزاری دوره های آموزشی
 • طراحی صفحه پرداخت شهریه آنلاین
 • طراحی صفحه معرفی تجهیزات و امکانات مختلف باشگاه
 • طراحی صفحه برای گروه های هواداری مختلف
 • طراحی صفحه تماس با ما 
 • امنیت بالای سایت و کد نویسی دقیق و حرفه ای

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6


.
16:59
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به طراحی سایت | سئو | طراحی فروشگاه می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراح : بلاگ مهر